GALV BRAD NAIL T14 18G 14MM X 1000PCS MILES NO8
Product by:
MILES
Our Price
R34
165 in stock
Ready to Ship
Description
Miles™ 18 Gauge Brad Nails T14
14 mm Brad Nail
Cat no: MILSTAP8-14
| Description | Specification |
| Type | Galvanised |
| Gauge | 18 Ga |
| Leg Length | 14 mm |
| Brads Per Strip | 50 |
| Box Packing | 1000 Brad Nails |
Additional information
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 60 × 10 cm |











