GALV STAPLES 18G T50 10MM X 1250PCS MILES NO4
Product by:
MILES
Our Price
R43
1188 in stock
Ready to Ship
Description
Miles™ 18 Gauge Staples No.4
10 mm Staples – 10.50 mm
Crown
Cat no: MILSTAP4-10
| Description | Specification |
| Type | Galvanised T50 |
| Gauge | 18 Ga |
| Leg Length | 10 mm |
| Crown | 10,50 mm |
| Staples Per Strip | 90 |
| Box Packing | 1250 Staples |
Additional information
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 118 × 13 cm |











