GALV STAPLES 18G T50 8MM X 1250PCS MILES NO4
Product by:
MILES
Our Price
R38
1052 in stock
Ready to Ship
Description
Miles™ 18 Gauge Staples No.4
8 mm Staples – 10.50 mm
Crown
Cat no: MILSTAP4-8
| Description | Specification |
| Type | Galvanised T50 |
| Gauge | 18 Ga |
| Leg Length | 8 mm |
| Crown | 10,50 mm |
| Staples Per Strip | 90 |
| Box Packing | 1250 Staples |
Additional information
| Weight | 0.168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 × 113 × 10 cm |












