GALV STAPLES 22G JT21 8MM X 1000PCS MILES NO3
Product by:
MILES
Our Price
R19
2051 in stock
Ready to Ship
Description
Miles™ 22 Gauge Staples No.3
8 mm Staples – 11.40 mm
Crown
Cat no: MILSTAP3-8
| Description | Specification |
| Type | Galvanised JT21 |
| Gauge | 22 Ga |
| Leg Length | 8 mm |
| Crown | 11,40 mm |
| Staples Per Strip | 100 |
| Box Packing | 1000 Staples |
Additional information
| Weight | 0.081 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 81 × 4 cm |











